Kalendář akcí - závody‚ plesy..

2019/2020

Na závody se vždy musí dostat trenér a rozhodčí. Prosím počítejte s nimi do aut. Děkuji

 

1.2.2020    Ples Kovářov

-vystupovat mohou závodní děti starší!

-prosím o nahlášení dítěte zda bude vystupovat do 19.1.2020, Děkuji

15.2.2020    Jihočeská liga - TJ Jiskra Humpolec

1. Přípravka A - Staňková Kateřina BN

2. Přípravka B - Kodadová Sára BN

3. Naděje nejmladší A - Jakešová Eliška BN

5. Naděje nejmladší C - Pintová Andrea BN + ŠV

6. Naděje mladší - Škochová Adéla, Filipová Eliška, Bromová Karolína - ŠV+OB

9. Kadetky mladší - Permedlová Nikola, Kuchtová Tereza, Králová Karin, Šimáková Aneta- OB + KU

10. Kadetky starší - Bromová Klára OB + MÍČ

12. Dorostenky - Kutišová Tereza - OB + KU, Fořtová Denisa OB+KU, Korytová Ludmila 

 

Rozhodčí: Kutišová Hana, Korytová Petra, Kutišová Marcela 

Trenérka: Linda Houdová + dorostenky

 

Místo konání: Sportovní hala, Tyršovo náměstí, Humpolec

Startovné200,- Kč

Časový rozvrh:         8.00 – 8.30 hod - prezentace

                                   8.30 – 9.20 hod - rozcvičení

                                   8.45 – 9.15 hod - porada rozhodčích, trenérek a činovníků

                                   9.30 hod - zahájení závodu

                                  15.00 hod - předpokládané ukončení závodu a vyhlášení výsledků

 

Do haly je nutné přezutí!!!

 

 

22.2.2020    Jihočeská liga - GSK Tábor

1. Přípravka A - Staňková Kateřina BN

2. Přípravka B - Kodadová Sára BN

3. Naděje nejmladší A - Jakešová Eliška BN

5. Naděje nejmladší C - Pintová Andrea BN + ŠV

6. Naděje mladší - Škochová Adéla, Filipová Eliška, Bromová Karolína - ŠV+OB

9. Kadetky mladší - Permedlová Nikola, Kuchtová Tereza, Králová Karin, Šimáková Aneta- OB + KU

10. Kadetky starší - Bromová Klára OB + MÍČ

12. Dorostenky - Kutišová Tereza - OB + KU, Fořtová Denisa, Korytová Ludmila 

 

Rozhodčí: Korytová Petra, Kutišová Marcela 

Trenérka: Andělová Alena + dorostenky

 

Místo konání: Sportovní hala gymnázia Pierra de Coubertina, nám. Fr. Křižíka, Tábo

Startovné200,- Kč

Časový rozvrh:         8.00 – 8.30 hod - prezentace

                                   8.30 – 9.20 hod - rozcvičení

                                   8.45 – 9.15 hod - porada rozhodčích, trenérek a činovníků

                                   9.30 hod - zahájení závodu

                                  15.00 hod - předpokládané ukončení závodu a vyhlášení výsledků

 

Do haly je nutné přezutí!!!

 

 

28.2.2020    Ples města Milevska

-vystupovat mohou závodní děti starší!

-prosím o nahlášení dítěte zda bude vystupovat do 15.2.2020, Děkuji

 

 

8.3.2020    Jihočeská liga - Proactive Milevsko

- pro všechny závodní skupiny

14.3.2020    Jihočeská liga - TJ Sokol Bernartice

1. Přípravka A - Staňková Kateřina BN

2. Přípravka B - Kodadová Sára  BN

3. Naděje nejmladší A - Jakešová Eliška, Kukačová Rozálie BN

4. Naděje mladší A- Kukačová Amálie  BN

5. Naděje nejmladší B  - Pintová Andrea  BN + ŠV

6. Naděje mladší B- Škochová Adéla , Filipová Eliška , Bromová Karolína - ŠV+OB

9. Kadetky mladší - Permedlová Nikola , Kuchtová Tereza , Králová Karin , Šimáková Aneta - OB + ŠV

10. Kadetky starší - Bromová Klára  OB + ST

12. Dorostenky - Kutišová Tereza  - OB + ST, Fořtová Denisa- OB + ST , Korytová Ludmila - OB + ST

 

Rozhodčí: Kutišová Hana, Korytová Petra, Kutišová Marcela 

Trenérka: Linda Houdová/Andělová Alena + dorostenky

 

Místo konání: TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY V BERNARTICÍCH TÁBORSKÁ 34, BERNARTICE

Startovné200,- Kč

Časový rozvrh:         7.45 - otevření tělocvicny

                                   8.00 – 8.30 hod - prezentace

                                   8.30 – 9.20 hod - rozcvičení

                                   8.45 – 9.15 hod - porada rozhodčích, trenérek a činovníků

                                   9.30 hod - zahájení závodu

                                  15.00 hod - předpokládané ukončení závodu a vyhlášení výsledků

 

Do haly je nutné přezutí!!!

21.3.2020    Milevský pohár - Proactive Milevsko

- pro všechny závodní skupiny

28.3.2020    Jihočeská liga - SKMG Máj České Budějovice

- pro všechny závodní skupiny

TOPlist